Öös on asju

Õhtu täis elevust kustutas nii mõnegi elu leegi ning vajuti varakult voodisse, teisalt mõjus õhtuprogramm mõnele nii ergastavalt, et uni sootuks ära kadus- tegevust otsiti mängudest, nutitelefonist- UNERÖÖVEL- või miks mitte ka matemaatikaülesannetest.

Esimene laagriöö möödus üldjoontes hästi, aga nii mõnelgi jäi unest puudu. Hommikul oli uni lihtsalt mesimagus ning ülessaamine möödus vaevarikkalt ja venitades. Äärepealt magati ka hommikusöök maha.

IMG_2947[1]

“Mul polnud hommikul enam tekki peal, täiesti kadunud oli,” kommenteeris üks laagrilistest. Tundub, et öösel toimub väga kummalisi asju.

“Kristofer läks varakult magama, aga sel ajal, kui ma magamistuppa jõudsin, kostus ainult üks vali auruvedurilaadne norskamine ning magamajäämine tundus võimatu missioonina. Olen temaga rääkinud, et ta peaks kuskil koridoris magama, aga sellest pole mingit asja saanud,tundub, et tuleb sunniviisiliselt kuuse alla viia,” kommenteeris üks kohalviibijatest.

Laagrites ööbimine on mõne jaoks eriti ekstreemne, sest pehme ja mugava voodi asemel tuleb eelistada täispuhutavat madratsit või siis hoopis mõnda õhemat matti. Eriti kurvaks teeb see, kui avastad, et oled kaasa võtnud auguga madratsi. Seljavalud on kerged tulema. Kõige hullem on see, kui hakkad magama jääma ja siis kõlab kuskilt kahtlane naer.

Midagi pole teha, magama peab, aga kindlasti ei tohi elu maha magada. Võimlemine ja muusika või hoopis külm dušš mõjuvad ärkamisele ergastavalt.

IMG_2950[1]

#TeamNaksitrallid

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: