Miks just blogi? #KikiMiki

 

31432409_1815208238538637_6386109644615450624_n
Foto: Joonas Talvik

Jõudes 27. aprilli õhtul Tarvastu Gümnaasiumisse (#LaagerKojuKätte) kolmepäevasesse multimeedialaagrisse, olid mu ootused väga kõrged. Registreerudes sai valida kolme rühma vahel: blogi-, raadio- ja teletiimi. Mina otsustasin blogirühma kasuks, kuna see on ainuke valdkond, kus mul ei ole kogemust ega ka mitte mingeid teadmisi. Teiste valdkondadega on siiski mõned kokkupuuted. Näiteks kuulun ma oma kooli raadiotiimi ja ka kooli televisiooniga olen ma veidi kokku puutunud. Mulle meeldib, kui mul on vähemalt mingisugusedki teadmised iga valdkonna kohta ja seekord osutus selleks valdkonnaks blogi, mis vajas täiendamist.

Laagrit alustasime blogirühma liikmete nimede ja üksteise tundmaõppimisega, mängides erinevaid tutvumismänge. Peale seda jagasime omavahel ülesanded, kes millest kirjutab ning kes tegeleb kujundusega. Mina võtsin ülesandeks blogilehekülje kujunduse (Nii et, kui kellelgi on pretensioone, siis teate, kelle poole pöörduda või kellele kriitikad avaldada). Kuna selle kõrvalt jäi ka aega üle, otsustasin kirjutada lühikese postituse laagrist, lihtsalt selleks, et ka minust oleks märk maas.

Esimese õhtu kõige säravam ja minu jaoks meeldejäävaim hetk oli etenduste ettevalmistamine ja teiste rühmade etenduste vaatamine, kuna keegi ei osanud ju ette arvata, millised teiste etendused olla võivad, seega oli nende lähenemist huvitav vaadata. Igal rühmal tuli ette valmistada etendus, mille jaoks oli ette antud märksõnad kohast, tegelasest, tegevusest ja lausest, mis kõik pidid kajastuma etenduses, mille pikkuseks võis olla maksimum 6-7 minutit. Iga etendus oli omamoodi põnev ning täis erinevaid päevakajalisi nalju. Meie, blogitiim Smurfid, saime kokkuvõtteks teise koha. JUHHUUU! Palju õnne meile!

18121248_1524687034231140_6509351411750193094_o
Foto: Kevin Kohjus

Järgmiste postitusteni

-Kiki Miki

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: